makineto.com

MÜHENDİSLİK SANAYİ LTD.

Slide 1

Makineto imalatı zanaattır ...

İlk kullanımı 19. yüzyıla kadar giden makineto, petrol, petrokimya, kimya sanayi, enerji santralleri, soğutma/klima sistemleri, tuzlu su arıtma tesisleri ve benzeri pek çok alanda enerji tüketiminin artması ile daha fazla faydalanılır olmuştur. 50 yılı aşkın geçmişi ile kurucusu Franco Agostino'nun başlattığı zanaat geleneğini geliştirip modernleştirerek sürdüren Maus Italia bu alanda dünya lideridir.

 

Slide 2

 Makineto kullanımı uzmanlıktır ...

Sürekli gelişim arzu ve azminde olan Maus Italia, müşterilerinin sürekli artan kalite ve imalat hızı taleplerini 80'li yıllardan itibaren tam otomatik CNC makineto çözümleri ile karşılayarak global lider konumunu daha da güçlendirmiştir.

 

Previous Next

MaTIG 500 CNC Orbital Ayna Kaynak Sistemi

MaTIG 500 CNC Orbital Ayna Kaynak Sistemi

MaTIG 500 CNC Orbital Ayna Kaynak Sistemi
1/4” ile 2” (9.5 - 50.8 mm)  arası ve daha büyük çaplarda ayna boru kaynaklarını yapabilen tam otomatik delik konumlama özelliğine sahip TIG kaynak sistemidir.
MaTIG 500 son derece düşük imalat sürelerinde. çok düşük maliyetle tüm ayna kaynaklarını tam otomatik olarak icra etme imkanına sahiptir.
Benzersiz FOCS2 merkezleme sistemi ile entegre edilen bu CNC, kaynak esnasında ayna veya boruya hiç dokunmadan yüksek hassasiyette kaynak yapılmasını garanti altına alır.
Bu CNC'de kullanılan kaynak başlığı boru merkezini tespit ederken son nesil lazer konumlama sistemi kullandığı için merkezleme parçalarına ihtiyaç duymaz.
İnvertör jeneratörlü güç kaynağı türünün en üstün modelidir.
Özellikle MaTIG 500 sistemi için geliştirilmiştir, Boru kaynağı işlemlerinin tam otomatik yürütülmesini sağlar.
Bu robot sistem, orbital kaynak başlığını tam otomatik konumlama ve merkezleme özelliğine sahiptir.
Bu robotik sistemde tüm bileşenler birbiriyle tam uyumlu olarak çalışarak maksimum performans sağlar.

 

matig500

Ulaşım - İletişim

TS Mühendislik Sanayi Ltd. Şti.
Dereboyu Mevkii Basın Ekspres yolu No:15/B 34303 Küçükçekmece İstanbul
Tel : 0 212 697 77 44 - 0 212 697 87 77  Fax: 0 212 697 05 00
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Halkalı V.D. 8590526228